KONST / Litografier / Färglitografi 7347198
*
nr 734 7198
Färglitografi
Bengt Landion, 61/250, motivets mått: 62x49
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 januari 2012
kl 18:50:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/1 15:36:52
1
100 kr
16/1 17:35:51
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landion färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 734 7198
Färglitografi
Bengt Landion, 61/250, motivets mått: 62x49
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 januari 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/1 15:36:52 | 1 | 100 kr |
| 16/1 17:35:51 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landion färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



